top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תטים פבל

איגרוף קלאסי בתל אביב

עודכן: 14 ביוני 2023


איגרוף קלאסי בתל אביב

יש המון סטיגמות סביב ספורט האיגרוף הקלאסי כשלמעשה הוא אחד מענפי הספורט המעניינים יותר ואם מתעמקים בו מגלים כמה הוא שונה מהסטיגמות שדבקו בה ואפילו להבין איזו תרומה משמעותית יש לו.


מתאגרפים מצטיינים ומקצועיים קונים לעצמם שם עולמי והופכים למובילי דעת קהל ולדמויות בולטות בהיסטוריה ומוערכים הרבה מעבר ליכולות שלהם בזירה.


אגדות אגרוף כמו מייק טייסון ומוחמד עלי לא קיבלו את המעמד שלהם אך ורק מאחר והצטיינו בספורט תחרותי.


איגרוף כולל בתוכו יכולות אינטילגנציה גבוהות, חשיבה טקטית ואסטרטגית מפותחת שמושלבת יחד עם יכולות פיזיות ומנטליות שמובאות לידי ביטוי במצבי קיצון.


למידת איגרוף קלאסי לא שונה ממשחק שח-מט. בשני המקרים יש לקרוא את מהלכי היריב ולתכנן מהלכים בתגובה ודרכים לסכל את היריב. השוני הוא שבעוד שח-מט משוחק בישיבה רגועה, איגרוף הוא ספורט אינטנסיבי שבו לכל מהלך יש השלכות מיידיות.


יש צורך בחשיבה מהירה ויכולת תגובה זריזה ויעילה.


מועדון האיגרוף הקלאסי של TEAM PAVEL בתל אביב

באמצעות אימונים ולמידת איגרוף אפשר להשיג יכולות פיזיות ומנטליות חזקות. מחקרים רבים הצביעו על ההשפעות החיוביות של אימוני איגוף מעבר ליכולות פיזיות.


האיגוף משפר את יכולת הקואורדינציה ותנועתיות של המתאמן. אימוני איגרוף הם בין המובילים בפיתוח חשיבה קוגנטיבית ופיתוח יכולות חשיבה טקטית ואסטרטגית.


במועדון האיגרוף שפתחתנו ב-TEAM PAVEL בתל אביב מתמחה בהתאמת לימודי יסודות האיגרוף בהתאם לשכבות גילים.


אנו מתמחים בלימודי אגרוף באמצעות שיטת לימוד שבונה את הביטחון העצמי של המתאמן תוך שימת דגש על כלים טכנים לשיפור האימון.


לכל שכבת גיל במועדון האיגרוף של TEAM PAVEL יש תוכנית אימונים המתאימה ליכולתם הפיזית והקוגנטיבית.


האימונים מתאימים לילדים החל מגן חובה.


מועדון איגרוף קלאסי בתל אביב לילדות וילדים

באימוני ילדים צוות TEAM PAVEL יתחיל בניית עקרונות יסודות האיגרוף ועבודה על תנועה כמו גם חידוד קואורדינאציה.


צוות המדריכים המקצועי במועדון שלנו יקנה למתאמנים כלים לבניין חוסן אישי וביטחון עצמי יחד עם הקניית ערכים תחרותיים בריאים. המתאמנים באיגרוף קלאסי יזכו להשתתף בתחרויות מותאמות לגילים שלהם.


קבוצת הצעירים תלמד ניתוח לימוד והסקת מסקנות אישיות מהתמודדות עם ניצחונות והפסדים ויישום הכלים עבור כל מתאמן או מתאמנת באופן אישי תוך שימת דגש על פיתוח מוטיבציה וביטחון.


מועדון איגרוף קלאסי בתל אביב לנוער

בקבוצות הנוער, הצוות ישים דגש על הקניית כלים לחשיבה טקטית ואסטרטגית בניהול קרב תוך שמירה על עירנות, מודעות והתמצאות במרחב. יושמו דגשים על טכניקה; יציבה, שיווי משקל ויציבות תוך כדי קרב.


בנוסף לפיתוח סיבולת פיזית ומנטלית ושמירה על תחושת ביטחון פנימית ושיפור היכולת לתפקד תחת לחץ.


המתאמנים והמתאמנות יפגשו גם באיגרוף במסגרת תחרותית המתאימה ליכולתם, מה שלא רק ישפר את היכולות הספורטיביות שלהם, אלא את יכולות התפקוד והביצוע שלהם בכל תחומי החיים.


מועדון איגרוף קלאסי בתל אביב לבוגרים

אימוני קבוצות הבוגרים מתבצעים בעצימות כושר גבוה. יש מתן דגש על שיפור החשיבה הטקטית והאסטרטגית יחד עם חידוד מיומנויות תנועה ועבודה קרבית.


האימונים מתאימים לכולם, החל ממתאמנים ללא רקע ספוטיבי שרוצים להתחיל ולהכיר את התחום ועד למתאמנים שמגיעים במטרה להגיע ולהצליח באיגרוף תחרותי.


צוות מדריכי TEAM PAVEL בתל אביב הינו צוות מיומן שידע לכוון וללוות כל אחד מהמתאמנים שלנו לעבודה ולהישגים שהם חפצים בהם.


קראו גם על האימונים הנוספים שלנו:


838 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentários


לוגו Team Pavel-01.png
bottom of page