חיפוש
  • טים פבל

שיעורי קרב מגע בכפר סבא

עודכן ב: נוב 17

לפני שנדבר על שיעורי קרב מגע בכפר סבא, הבה נבין מהו הקרב מגע. קרב מגע הינה השיטה המובילה להגנה עצמית בעולם.הקרב מגע הומצא בישראל בשנות הארבעים של המאה העשרים על ידי אימי ליכטנפלד (שדה-אור), בתחילתה, השיטה יועדה ליישומים צבאיים.

לאחר מספר שנים, הותאם הקרב מגע ומאפשר לאוכלוסייה אזרחית יכולות של הגנה עצמית במידת הצורך. אחד הדברים הייחודיים לקרב מגע הוא, התאמתו למגוון קבוצות באוכלוסייה כגון: גברים, נשים, נוער וילדים. הקרב מגע אומץ על ידי גופים בין לאומיים רבים ומשמש כשיטת הגנה עצמית עבור גורמים אזרחיים, צבאיים וממשלתיים ברחבי העולם.


הקרב מגע מבוסס ברובו על התגובות הטבעיות של הגוף ולכן קצב הלמידה גבוה, המאפשר למתאמן לבנות יכולות להגיב נכון ובצורה נשלטת במצבי לחץ. להגביר ולחזק את הבטחון העצמי ותחושת המסוגלות של החניך, להעלות כושר וסיבולת ולזהות מבעוד מועד מצבי אלימות ולדעת להימנע ממצבים אלו. התמדה באימוני קרב מגע משפרים את היכולות המנטאליות והפיזיולוגיות.

לשיעורי קרב מגע בכפר סבא יש היסטוריה ארוכת שנים, מסורת עשירה ומוניטין בין לאומי.

אימון קרב מגע בכפר סבא בו אנו מאמינים בפיתוח ועדכון מתמיד של הקרב מגע, בהתאם לתנאים המשתנים בארץ ובעולם וכמובן בהתאמה אישית לתלמידים שעמם אנו עובדים.


בכפר סבא הוכשרו מיטב המומחים והמאמנים הפועלים ברחבי הארץ. לאורך השנים מאות חניכים ממדינות שונות בעולם הגיעו להתאמן בקרב מגע בכפר סבא, כחלק מהתקדמות המקצועית שלהם בקרב מגע, הכנה לבחינות דרגה ברמות הסמכה גבוהות ואפילו כחלק מקורסי הכשרה שונים. (קורס מדריכי ילדים, קורס מדריכים בסיסי)


>> אולי גם יעניין אתכם - קורס איגרוף


עבור תושבי העיר המקומיים אימון קרב מגע בכפר סבא היה במשך השנים והינו היום חלק מהנוף המקומי בכפר סבא, המכון הוותיק במרכז העיר, אירח כל יום מעל למאה מתאמנים בכל הגילאים (מגיל חמש עד שמונים וחמש) בחמש קבוצות גיל שונות. במשך השנים התאמנו במועדון בכפר סבא אלפי חניכים.

חניכים רבים אשר התאמנו במכון כילדים וכבני נוער חזרו להתאמן כבוגרים עם משפחות ואף רשמו את ילדיהם על מנת להמשיך את המסורת ולהקנות להם את אותן מיומנויות והערכים אותם ספגו במשך השנים בהם התאמנו במועדון כצעירים ובוגרים.


עם פתיחת המכון "TEAM PAVEL", עברה הפעילות למכון גדול יותר המתאים יותר לצרכים של לקוחותינו ומשמר את המסורת המשפחתית הייחודית, המאפיינת את הפעילות של אימון קרב מגע בכפר סבא. המכון מנוהל על ידי פבל שרייר מדריך קרב מגע בדרגת מומחה 3 ועוסק באימון קרב מגע משנת 2004.

השיעורים מועברים על ידי צוות מדריכים מנוסה אשר עבר השתלמות עם הכוונה ייחודית בקרב מגע המבוססת על הניסיון רב השנים שהצטבר במועדון בכפר סבא בניהולו של פבל שרייר.

אנו ממשיכים ועושים את המיטב לשפר את מסורת המצוינות של קרב המגע בכפר סבא עליה גדלנו והתחנכנו.11 צפיות
Subtle Shapes Transparent

צרו קשר

בית העץ הנדיב, התע"ש 23 כפר סבא

טלפון 054-784-0390

לוגו Team Pavel-01.png