חיפוש
  • טים פבל

אימון הגנה עצמית לנשים

עודכן ב: נוב 10

הצורך באימון הגנה עצמית לנשים צמח בשנים האחרונות עקב חשיפה הולכת וגוברת, מודעות ופתיחות של החברה והבנת הנושא כבעיה של החברה ולא של הנשים.


במחקרים שנערכו בשנים האחרונות, נלמדו והובנו ה"שיטות" בהן נשים מוטרדות/נתקפות. מחקרים אלו מראים שמרבית ההטרדות/תקיפות מתרחשות במעגלים הקרובים כגון מקומות עבודה, משפחה גרעינית ורחבה, חוגי מכרים ועוד ואילו מיעוט מההטרדות/ תקיפות קורים באזורים לא מוכרים כגון מועדונים, רחוב, פארקים וכו'.


מכון "TEAM PAVEL" לקח את הקרב מגע והתאים אותו לצרכים הייחודיים של קורס הגנה עצמית לנשים.


שיטות ההדרכה הייחודיות התפתחו עם השנים, תוך כדי לימוד הנושא והניסיון שהצטבר בהדרכות של קבוצות נשים רבות.

קורס הגנה עצמית לנשים‎
אימון הגנה עצמית לנשים

במכון "TEAM PAVEL" אנו מאמינים כי כל אדם חייב לדעת להגן על עצמו, אנו מתאימים את תוכנית האימונים ותכניה למתאמנת בהתאם למטרותיה, יכולותיה ומגבלותיה.


אם בעבר ניתן היה למצוא מתאמנת אחת או שתיים בשיעורי הגנה עצמית, היום ניתן למצוא יותר ויותר מתאמנות המחפשות דרכים מאתגרות ללמוד איך להגן על עצמן ולהרגיש בטוחות בחיי היום יום, תוך כדי בניית כושר, שהינו תנאי חשוב והכרחי ביכולת הגנה העצמית.


מענה אפקטיבי לאיומים

כחלק מהתאמה לדרישות הייחודיות, צוות ההדרכה של מכון "TEAM PAVEL" ערך סדרת פגישות עם "המרכז לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית" בתל אביב ללימוד הנושא ובניה משותפת של הגישה המתאימה והייחודית בקורס הגנה עצמית לנשים במכון "TEAM PAVEL" הכולל יכולות להתגבר על מחסומים פסיכולוגיים הנובעים מגורמים רבים ולתת מענה אפקטיבי לנקודות אלו.


אצל המתאמנים בכלל ובמיוחד אצל נשים, לרוב רואים רתיעה מהתנהגות תוקפנית וחוסר רצון להיתפס על ידי האחר כאלימה או גסה.


במכון "TEAM PAVEL" נלמד כיצד להיות מודעים לנקודות אלו אולם להתגבר עליהן כשצריך.


אנו נלמד לזהות, לשלוט ולנהל את עצמנו במצבי לחץ, נדע לשדר את המסר האסרטיבי המתאים לתוקף או למטריד, על מנת שיבין שאותנו לא כדאי להטריד או לתקוף וימנע חלק ניכר מהניסיונות.


כל מתאמנת אצלנו תדע, במידת ויהיה צורך, להפעיל כוח בזמן אמת, כאשר תהייה מופתעת או במצב של חוסר ברירה, ולפעול, על מנת להדוף את התקיפה.


באימון הגנה עצמית לנשים נלמד את המתאמנות לבטל את היתרונות הפיזיים של תוקף פוטנציאלי, בעזרת שימוש בכלים וטכניקות שילמדו במכון "TEAM PAVEL" כגון תגובה מהירה ומדויקת לנקודות תורפה וכלים מתאימים נוספים.

הייחודיות של מכון "TEAM PAVEL" הוא בהתייחסות האישית ולהתאים את קצב למידה לכל אחד מהמתאמנים ו/או מתאמנות, כשהמטרה היא להביא את כולם לרמה הדרושה באימוני ההגנה עצמית.


אנו נדע לחזק אתכן פיזית ומנטאלית ונשקיע בכל אימון את מרב המאמצים עבורכן.


בואו עכשיו לאימון הגנה עצמית לנשים!!!

21 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
לוגו Team Pavel-01.png