top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תטים פבל

מועדון אגרוף בתל אביב

עודכן: 16 ביולי 2023


מועדון אגרוף בתל אביב

למה ללמוד איגרוף?

יש המון סטיגמות סביב ספורט האיגרוף כשלמעשה הוא אחד מענפי הספורט המעניינים יותר.


מתאגרפים מצטיינים ומקצועיים קונים לעצמם שם עולמי והופכים למובילי דעת קהל ולדמויות בולטות בהיסטוריה של הספורט ובכלל ומוערכים הרבה מעבר ליכולות שלהם בזירת האגרוף.


אגדות איגרוף שכולנו מכירים כמו מייק טייסון ומוחמד עלי לא קיבלו את המעמד שלהם אך ורק מאחר והצטיינו בספורט תחרותי.


איגרוף כולל בתוכו יכולות אינטילגנציה גבוהות, חשיבה טקטית ואסטרטגית מפותחת שמושלבת יחד עם יכולות פיזיות ומנטליות שמובאות לידי ביטוי במצבי קיצון.


לימודי איגרוף מקצועי לא שונה ממשחק שח-מט. בשני המקרים יש לקרוא את מהלכי היריב ולתכנן מהלכים בתגובה ודרכים לסכל את היריב. השוני הוא שבעוד שח-מט משוחק בישיבה רגועה, איגרוף הוא ספורט אינטנסיבי שבו לכל מהלך יש השלכות מיידיות.


יש צורך בחשיבה מהירה ויכולת תגובה זריזה ויעילה.


מועדון האיגרוף של TEAM PAVEL בתל אביב

באמצעות אימונים ולמידת איגרוף אפשר להשיג יכולות פיזיות ומנטליות חזקות. מחקרים רבים הצביעו על ההשפעות החיוביות של אימוני איגוף מעבר ליכולות פיזיות. האיגוף משפר את יכולת הקואורדינציה ותנועתיות של המתאמן.


אימוני איגרוף הם בין המובילים בפיתוח חשיבה קוגנטיבית ופיתוח יכולות חשיבה טקטית ואסטרטגית.


במועדון האיגוף שפתחתנו ב-TEAM PAVEL בתל אביב מתמחה בהתאמת לימודי יסודות האיגרוף בהתאם לשכבות גילים. אנו מתמחים בשיטת לימוד שבונה את הביטחון העצמי של המתאמן תוך שימת דגש על כלים טכנים לשיפור האימון.


לכל שכבת גיל במועדון האיגרוף שך TEAM PAVEL יש תוכנית אימונים המתאימה ליכולתם הפיזית והקוגנטיבית.

האימונים מתאימים לילדים החל מגן חובה.


מועדון איגרוף בתל אביב לילדות וילדים

באימוני ילדים צוות TEAM PAVEL יתחיל בניית עקרונות יסודות האיגרוף ועבודה על תנועה כמו גם חידוד קואורדינאציה. צוות המדריכים המקצועי יקנה למתאמנים כלים לבניין חוסן אישי וביטחון עצמי יחד עם הקניית ערכים תחרותיים בריאים. המתאמנים יזכו להשתתף בתחרויות מותאמות לגילים שלהם.


קבוצת הצעירים תלמד ניתוח לימוד והסקת מסקנות אישיות מהתמודדות עם ניצחונות והפסדים ויישום הכלים עבור כל מתאמן או מתאמנת באופן אישי תוך שימת דגש על פיתוח מוטיבציה וביטחון.


מועדון איגרוף בתל אביב לנוער

בקבוצות הנוער, הצוות ישים דגש על הקניית כלים לחשיבה טקטית ואסטרטגית בניהול קרב תוך שמירה על עירנות, מודעות והתמצאות במרחב.


יושמו דגשים על טכניקה; יציבה, שיווי משקל ויציבות תוך כדי קרב. בנוסף לפיתוח סיבולת פיזית ומנטלית ושמירה על תחושת ביטחון פנימית ושיפור היכולת לתפקד תחת לחץ.


המתאמנים והמתאמנות יפגשו גם באיגרוף במסגרת תחרותית המתאימה ליכולתם, מה שלא רק ישפר את היכולות הספורטיביות שלהם, אלא את יכולות התפקוד והביצוע שלהם בכל תחומי החיים.


מועדון איגרוף בתל אביב לבוגרים

אימוני קבוצות הבוגרים מתבצעים בעצימות כושר גבוה. יש מתן דגש על שיפור החשיבה הטקטית והאסטרטגית יחד עם חידוד מיומנויות תנועה ועבודה קרבית.


האימונים מתאימים לכולם, החל ממתאמנים ללא רקע ספוטיבי שרוצים להתחיל ולהכיר את התחום ועד למתאמנים שמגיעים במטרה להגיע ולהצליח באיגרוף תחרותי.


צוות מדריכי TEAM PAVEL הינו צוות מיומן שידע לכוון וללוות כל אחד מהמתאמנים שלנו לעבודה ולהישגים שהם חפצים בהם.


תחרויות איגרוף תחת מועדון האיגרוף של TEAM PAVEL

במועדון האיגרוף של TEAM PAVEL בתל אביב אנחנו מציעים למתאמנים שלנו אופקים תחרותיים מתוך הבנה וידיעה שתחרות ספורטיבית מקדמת ערכים של מוטיבציה ושאיפה למצויינות יחד עם למידת סבלנות ועבודה קשה שמביאה תוצאות.


כניסה לתחרויות תהיה מותנית בהגעה לרמה טכנית מספקת והפגנת ידע והבנה מעמיקים ביסודות האיגרוף.

אנחנו ב-TEAM PAVEL מתחייבים לספק את הכלים והתמיכה הדרושים בכדי להגיע להישגים הרצויים.


הצטרפו אלינו למועדון האיגרוף של TEAM PAVEL בתל אביב!

64 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Opmerkingen


לוגו Team Pavel-01.png
bottom of page