top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תטים פבל

לימוד איגרוף לילדים בתל אביב

עודכן: 21 במרץ 2022


קורס קרב מגע לנשים בתל אביב

אימוני איגרוף לילדים בתל אביב מהווה מסגרת ייחודית וחשובה לפיתוח מיומנויות פיזיות, רגשיות מנטליות וחברתיות אצל ילדים. לימוד איגרוף לילדים במכון "TEAM PAVEL" בתל אביב מותאמים בפרט עבור האתגרים החברתיים וההתנהגותיים שילדים חווים בחיי היומיום שלהם.

איגרוף קלאסי הוא לא "סתם עוד ספורט". מתאגרפים מצטיינים באיגרוף קלאסי קונים לעצמם שם עולמי והופכים למשפיענים ודמויות היסטוריות, הרבה מעבר ליכולותיהם בזירה. מייק טייסון, מוחמד עלי ואחרים, הפכו לשם שכל אחד מכיר משום שהצטיינות באיגרוף קלאסי היא לא סתם הצטיינות בעוד ספורט תחרותי.


מדובר בהפעלת יכולות אינטליגנציה גבוהה, חשיבה טקטית ואסטרטגית, יכולות גופניות כבירות, מאמצים פיזיים ומנטליים עצומים והכל בא לידי ביטוי במצבי קיצון, אז מה הפלא שאלופי איגרוף קלאסי הופכים לאגדות!


לימוד איגרוף שמוביל להתפתחות ומצויינות בכל תחומי החיים


איגרוף קלאסי מצריך חשיבה מתוחכמת שמזכירה מאוד חשיבה של שחמט: ניתוח מתמיד של היריב, תכנון מהלכים קדימה והתמודדות עם מהלכים מפתיעים של היריב שמולי. בניגוד לשחמט, כל תהליכי החשיבה והניתוח צריכים להתבצע במצבים של לחץ פיזי ומנטלי גבוהים מאוד.


הורים רבים מודאגים ומתמודדים עם אתגרים בשילוב והתאקלמות של בניהם ובנותיהם במסגרות חברתיות, הן בבית הספר והן מחוצה לו. גם בבית לילד לא תמיד קל ולא פעם בעיות רגשיות, מנטליות, וחברתיות גורמות להסתגרות, תגובות לא מידתיות, ריחוק חברתי ועוד.


לימוד איגרוף לילדים בתל אביב


תהליך בניית המיומנויות בחוג איגרוף לילדים בתל אביב נבנה מגיל צעיר ומשלב בתוכו פיתוח יכולות של זיהוי עימותים והתמודדות שקולה ונכונה עמם. במהלך האימונים הילדים לומדים כיצד לנוע ולהניע נכון את הגוף, כיצד לשפר את הקואורדינציה וכיצד לפתח יכולות של הגנה עצמית והתמודדות אל מול עימותים.


התרגילים עליהם עובדים במהלך האימונים מפתחים את תנועתיות הגוף ויכולותיו, תוך עבודה על קואורדינציה בין עבודת ידיים ועבודת רגליים וביצוע משימות שמותאמות לדרגת הקושי של כל מתאמן ומתאמנת בנפרד.


באימוני איגרוף לילדים במכון TEAM PAVEL בתל אביב, הצוות שלנו מקפיד לשים דגש מיוחד על אתגור הילד בהתאם ליכולותיו ועל יצירת סביבה בטוחה ללמידה בונה, הן מטעויות וכשלונות והן מהצלחות והישגים שנרכשים לאורך הדרך.


מכון לאומניות לחימה מומלץ


איגרוף לילדים של מכון TEAM PAVEL בתל אביב שם דגש על יצירת חוויית אימון רצופת הישגים אמיתיים. בחינות הדרגה שאנו עורכים כל מספר חודשים מהוות נקודות ציון דרך במסע שהילד עובר באימונים ומייצרות חוויה של חיזוק חיובית ותחושת שיפור תמידית.


צוות המדריכים הוותיק שלנו בעל ניסיון רב שנים בעבודה עם ילדים ועובר הכשרות ייחודיות וייעודיות לליווי ילדים באימונים באופן שתומך באתגרים שהם חווים.

הצוות מעניק תשומת לב אישית לכל מתאמן ומתאמנת, גם כשמדובר באימון קבוצתי ובונה תכנית ייחודית המתאימה לכל מתאמן ומתאמנת לפי הצורך האישי.

כחלק מהשיפור וההתאמה של שיטת האימון לילדים, מקיים צוות המכון משוב שוטף ומתמשך עם הילדים והוריהם, מה שאיפשר לנו לשפר ולחדד את השיטה שלנו לאורך השנים.


איגרוף לילדים בתל אביב מוכיח כבר שנים כי לימוד איגרוף לפי שיטתנו מביא לשיפור מתמשך ומהותי בקרב ילדים שסבלו בעבר מבעיות השתלבות חברתית.


אנחנו מאמינים ויודעים כי ילד שחש בטוח בעצמו מצליח להתמודד בהצלחה עם עימותים בחיים, הן בבית הספר, הן בין חברים והן בבית.


הנהלת המכון וצוות המדריכים נענה ומתייחס במלוא הרצינות לכל פניה של ההורים בנוגע לבעיות המתגלות בבית הספר או בבית ומתבצעת עבודה משותפת מול ההורים להתמודדות ולמתן פיתרון לבעיות שצפות לאורך תקופת האימונים.


מצפים לראות אתכם ואת ילדיכם בחוג איגרוף לילדים בתל אביב בהקדם. צוות הנהלת המכון וצוות המדריכים שמחים תמיד לעמוד לשירותכם בכל דבר ועניין.

הצטרפו אלינו לחוג איגרוף לילדים בתל אביב!

11 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentários


לוגו Team Pavel-01.png
bottom of page